مجلس حافظ حقوق مردم است نه دولت

جزئیات انتشار مطلب

PDF: مجلس حافظ حقوق مردم است نه دولت | | http://www8.manooodl.ir/111167/description

با سلام و تحیات، شما به صفحه مخصوص به |مجلس حافظ حقوق مردم است نه دولت|وارد شده اید.
از آمدنتان صمیمانه خرسندیم.
اینجانب، فرشید، تحت عنوان دارنده فروشگاه پژوهشی من و او دانلود! آرزو دارم که مجلس حافظ حقوق مردم است نه دولتبه دردتان بخورد.
به هر حال، توضیحاتی از مجلس حافظ حقوق مردم است نه دولت را در پایین می بینید.

بخشی از متن

تحقیق در مورد مجلس حافظ حقوق مردم است نه دولت

فرمت فایل word و قابل ویرایش و پرینت

تعداد صفحات: 5

مجلس حافظ حقوق مردم است نه دولت

ما نمایندگان حافظ حقوق مردم هستیم نه دولت اصلاح طلب و نماینده مجلس هشتم، در بیان تذکر آیین نامه ای ایراد کرد و بعدا به تیتر و سوتیتر برخی از رسانه‌ها تبدیل شد. سکوت رئیس محترم مجلس و سایر نمایندگان در برابر این ادعا، به طور طبیعی به منزله تایید آن از سوی مجلس تلقی می‌شود.

معنی و مفهوم این سخن، آن است که دستگاه‌ها و ارکان مختلف اداره کشور از جمله دولت، دارای حقوقی مستقل از مردم هستند و حقوق آنها ممکن است در تضاد با حقوق مردم باشد.

شکل گیری چنین باور و برداشتی در میان نمایندگان مجلس، آسیب‌های فراوانی را به دنبال دارد و در ادوار گذشته، شاهد رفتار‌های غلطی بوده ایم که متاثر از همین بدفهمی و برداشت سوء بوده است. از جمله این رفتار‌های غلط آن است که نمایندگان مجلس با هدف و بعضا به بهانه حمایت از حقوق مردم به صف آرایی در برابر دولت بپردازند و لوایح و برنامه‌های دولت را عقیم بگذارند و با مصوبات خود دست دولت را در مقام اجرا و انجام وظایف خود ببندند.

تجربه به جای مانده از گذشته‌های نه چندان دور، نشان داده است که قائل بودن حقوق...


لینک دانلود

توجه بفرمایید که مطالب مرتبط را نیز چک کنید. حتماً به طور دقیق مرورشان کنید. این کار ممکن است به صرفه‌جویی در هزینه بیانجامد!

بسیار خوب، به ادامه مطلب برو!


مطالب مشابه


جستجو


در تمام مطالب
در پایان نامه‌ها
در ترجمه مقالات