سمینار برق کنترل و تعیین موقعیت ماهواره

جزئیات انتشار مطلب

PDF: سمینار برق کنترل و تعیین موقعیت ماهواره | | http://www8.manooodl.ir/111157/description

با درود فراوان، شما به صفحه مخصوص به |سمینار برق کنترل و تعیین موقعیت ماهواره| قدم رنجه فرموده اید.
از حضورتان صمیمانه خوشحالیم.
بنده، آراد، تحت عنوان صاحب وبسایت تحقیقاتی من و او دانلود! امیدوارم که سمینار برق کنترل و تعیین موقعیت ماهواره آن چیزی باشد که مدتها دنبالش بوده اید.
در هر صورت، توضیحاتی از سمینار برق کنترل و تعیین موقعیت ماهواره را در زیر مشاهده می فرمایید.

بخشی از متن

دسته: سمینار برق

فرمت فایل: pdf

حجم فایل: 1892 کیلوبایت

تعداد صفحات فایل: 118

سمینار برق کنترل و تعیین موقعیت ماهواره

لطفا از این پروژه در راستای تکمیل تحقیقات خود و در صورت کپی برداری با ذکر منبع استفاده نمایید.

چکیده:

در این بررسی ما به معرفی سیستم‌های ماهواره ای و کنترل آن‌ها پرداخته ایم. سیستم ماهواره دارای اجزای مختلفی می‌باشد که مهمترین قسمت آن قسمت کنترلر و سنسورها می‌باشد. مدار‌های ماهواره بصورت بیضوی و گاه به صورت دایره می‌باشد این مدارات توسط معادلات کپلر توصیف می‌شوند. در فصل دو ما نمونه ای از ماهواره‌های ارسالی و هدف از ارسال آن‌ها را بیان می‌کنیم در ادامه این فصل به بررسی خصوصیات مداری و معادلات حاکم بر مدارات بیضوی می‌پردازیم. در فصل سوم ما سیستم‌های سنسورینگ و کنترل و خطاهایی که سبب اشکال در اندازه گیری و کنترل می‌شوند را بررسی می‌کنیم. از جمله خطاهایی که در این فصل بیان می‌شوند می‌توان به تغییرات روزانه سیستم تغییرات دمای سیستم و خطا‌های مکانیکی و الکتریکی اشاره کرد. در فصل چهارم به بررسی معادلات توصیف کننده حالت و موقعیت ماهواره می‌پردازیم این معادلات توسط دانشمندانی چون اویلر و... بیان شده اند. بررسی این معادلات در فضای سه بعدی صورت می‌گیرد. این معادلات پایه برای کنترل و تعیین حالت ماهواره در مدار می‌باشند و تمام معادلاتی که در مقالات و کتب دیگر بیان می‌شوند برگرفته از این معادلات می‌باشند. در نهایت در فصل آخر یک نمونه مقاله که به بررسی نوسانات ماهواره و رفع آن توسط نور خورشید پرداخته را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

مقدمه:

برای مدت‌ها سفر به فضا برای بشر دست نیافتنی بوده است. اما پس از گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی بشر سعی در ساخت فضاپیما، برای رسیدن به این هدف دیرین خود شد. اشخاصی...

  • سمینار برق کنترل و تعیین موقعیت ماهواره
  • سمینار برق کنترل و تعیین موقعیت ماهواره

لینک دانلود

توجه بفرمایید که مطالب مرتبط را نیز چک کنید. حتماً به طور دقیق مرورشان کنید. این کار ممکن است به صرفه‌جویی در هزینه بیانجامد!

بسیار خوب، به ادامه مطلب برو!


مطالب مشابه


جستجو


در تمام مطالب
در پایان نامه‌ها
در ترجمه مقالات