تأثیر ورزش در کودکان

جزئیات انتشار مطلب

PDF: تأثیر ورزش در کودکان | | http://www8.manooodl.ir/111147/description

با درود، شما به صفحه ویژه |تأثیر ورزش در کودکان|وارد شده اید.
از تشریف فرمایی تان دلگرمانه خوشحالیم.
اینجانب، مارتیا، تحت عنوان صاحب سایت پژوهشی من و او دانلود! آرزومندم که تأثیر ورزش در کودکانبه دردتان بخورد.
در هر صورت، توضیحات تأثیر ورزش در کودکان را در پایین مشاهده می نمایید.

بخشی از متن

تأثیر ورزش در کودکان

فرمت فایل word و قابل ویرایش و پرینت

تعداد صفحات: 31

تأثیرات ورزش در کودکان

مقدمه

کاهش الگوی حرکتی بچه‌ها بویژه در دوران طلایی رشد، یعنی 11 تا 16 سالگی از مهمترین نگرانی‌های بهداشتی حال حاضر دنیاست. اکثر مطالعات نشان میدهند الگو‌های فعالیت دوران کودکی تا حد قابل ملاحظه ای الگوها و سطح فعالیت آینده افراد بالغ را تعیین می‌کنند. بهر حال بی تحرکی، همانند سطح عواملی چون کشیدن سیگار پرخوری، فشار خون بالا و اضافه وزن، یکی از موضوعات اصلی و البته قابل اصلاح در میان عواملی است که باعث بیماری سرخرگ کرونری (CHD) می‌شوند (اثر زندگی غیرفعال روی بیماری سرخرگ کرونری به اندازه کشیدن 20 عدد سیگار در روز است.) بنابراین جدا از خوشایند بودن ورزش و موفقیت‌های حاصل از آن، رفع عادت‌های غیرفعال در کودکان، بسیار مهم است.

باید توجه داشت که کودکان در مقایسه با بزرگسالان، تفاوت‌های مهم و قابل ملاحظه ای در واکنش بدنی به ورزش و فعالیت بدنی دارند. بنابراین، دانش مربیان از این تفاوتها به پیشگیری از وارد کردن فشار جسمانی بی مورد روی افراد جوان که ممکن است باعث ایجاد احساس منفی از ورزش و تمرین در آنها شود، کمک می‌کند. در این مقاله کوتاه سعی خواهد شد، سطوح آناتومیکی و فیزیولوژیکی کودکان، با توجه به ملاحظت تمرینی، مورد بررسی قرار گیرند.

جهش...


لینک دانلود

توجه بفرمایید که مطالب مرتبط را نیز چک کنید. حتماً به طور دقیق مرورشان کنید. این کار ممکن است به صرفه‌جویی در هزینه بیانجامد!

بسیار خوب، به ادامه مطلب برو!


مطالب مشابه


جستجو


در تمام مطالب
در پایان نامه‌ها
در ترجمه مقالات